33% KORTING
Motorfiets remzuiger demontage tang - 17 tot 40 mm - Zuigerveertang - ASTA (MOTO-04395).
Professionele remzuigertang voor motorfietsen, speciaal ontworpen om vastzittende remklauwzuigers eruit te trekken zonder de buitenkant van de zuiger te beschadigen. Geschikt voor het vervangen van afdichtingen of zuigers op remklauwen.
- Maatbereik: 17 mm - 40 mm
- PVC gedompelde handgrepen met veer voor meer comfort
- Gekartelde kop voor extra grip